Aktif, Özgüvenli, Kararlı

Otuz yaşından sonra kollajen ve hyaluronik asit (dermiste doğal olarak oluşur) üretimi azalmaya başlar.

Cilt elastikiyetini kaybeder ve gözle görülür şekilde kurur hale gelir, bu da ifade çizgilerinin (kargaların ayakları, glabellar kırışıklıkları, sarkma cildinin ilk belirtileri (sarkık göz kapakları, üst dudak kırışıklıkları, çene çizgisi tanımı kaybı) ve destekleyici dokuların zayıflaması (gözlerin altındaki boşluklar, nazolabial kıvrımlar).

ERKEKSİ YÜZ HATLARI

Daha erkeksi yüz hatları size daha güvenli ve çekici bir görünüm kazandırır.

Mevcut profilinize bağlı olarak, doktorunuz hangi STYLAGE® ürününün sizin için en iyi şekilde çalışacağını belirlemenize yardımcı olabilir.

Bireysel ihtiyaçlarınızı, yaşam tarzınızı ve cilt durumunuzu dikkate alarak STYLAGE® tedavisinin doldurma ve yumuşatma etkisi, yaklaşık bir yıllık bir süre ile hemen gerçekleşir.

1

Daha erkeksi görünüm

2

Gelişmiş yüz hatları

3

Genç ve zarif görünüm

Hangi alanlar yenilenebilir?

stylage classic range

Cilt Lekeleri

Yaşlanmanın, stresin, yorgunluğun, telaşlı yaşamın, kötü alışkanlıkların ve çevresel faktörlerin neden olduğu cildinizin genel görünümünü ve ince kırışıklıkların iyileştirilmesi, (örn. UV radyasyonu, kirlilik, sıcaklık değişimleri, vb.) (STYLAGE® S, M, L).

Göz Altı Kararmaları ve Göz Altı Boşlukları

Taze ve dinlenmiş bir görünüm için göz bölgesini canlandırarak yorgunluk belirtilerini azaltır. (STYLAGE® S).

Burun

Burun şekil bozukluklarının iyileştirilmesi, ör. daha zarif bir görünüm için, daha iyi bir hizalama oluşturmak için kavisli, droppy ucu, belirgin kambur veya travma sonrası veya cerrahi defektler.

 

stylage classic range

Dudaklar

Dengeli, uyumlu bir görünüm için (STYLAGE® Özel Dudaklar) ince veya düz olmayan dudakların düzeltilmesini sağlar.

stylage classic range

Elmacık Kemikleri ve Yanaklar

Yaşla birlikte yüzünüzde, özellikle yanak bölgesinde dolgunluk kaybedebilirsiniz. Tam yanaklar ve belirgin elmacık kemikleri daha genç ve daha çekici görünmenizi sağlar. Hekim yüzünüze daha açısal, keskin ve erkeksi bir görünüm vermek ve yüzünüzün yapısını uyumlaştırmak için yüksek yoğunluklu hacim veren hyaluronik asit jelleri, STYLAGE® XL ve STYLAGE® XXL kullanılır.

 

Çene

Daha erkeksi bir görünüm için (STYLAGE® XL veya STYLAGE® XXL) zayıf bir çene hattının ve / veya geri çekilmiş çenenin yeniden modellenmesini sağlar. Keskin, iyi tanımlanmış çene açıları ve güçlü, kare şeklinde bir çene, profilinizin gücünü artırmaya yardımcı olabilir.

stylage classic range

YÜZ, BOY VE ELLER

Donuk, kuru ciltler STYLAGE® Hydro veya STYLAGE® HydroMax ile cilt biyo-canlandırma seansları ile yeniden canlandırılabilir. Bu tedavi, optimal hidrasyon seviyesini korumak için çok ince iğnelerle bir dizi mikro-enjeksiyon yapılmasını içerir. Cildiniz doğal parlaklığını ve canlılığını yeniden kazanacaktır.

PROVEN KLİNİK ETKİLİ (1)

87.5%

Yapılan bir çalışmada, yüz lipoatrofisinin (hacim kaybı) tedavisinde STYLAGE® XL enjeksiyonları alan hastaların% 87.5'inde, 1 yıldaki genel estetik görünümün önemli ölçüde arttığını gösterdi (2).

(1). Bir yıllık takip süresiyle STYLAGE® ürünlerinin retrospektif, çok merkezli, açık etiketli, kontrolsüz çalışması (2). STYLAGE® XXL'in bu prospektif, çok merkezli, karşılaştırmalı olmayan klinik takibi 18 ay boyunca 11 doktor tarafından gerçekleştirilmiştir. Tek bir prosedüre uygulanan kayıp yüz hacmini arttırmak ve restore etmek için 74 hasta tedavi edildi. İlk enjeksiyondan sonra 90 güne kadar bir tedaviye izin verildi. Etkinliğin değerlendirilmesine yönelik kriterler: Doktor tarafından değerlendirilen yüz hacmi ve Yüz Cilt Kaybı Ölçeği (FVLS) 1'den 5'e (5 = şiddetli hacim kaybı) göre derecelendirme, Genel Estetik İyileştirme ölçeği ile ölçülen genel estetik iyileşme ( GAIS), hekim ve hasta memnuniyeti. (Enjeksiyon sonrası 1-3, 6, 12 ve 18 aylık hasta takibi.)

Enjeksiyon, önemli bir deneyim ve bilgi gerektiren tıbbi bir prosedürdür: Her zaman doktorunuzun veya diğer nitelikli sağlık uzmanının tavsiyesini arayın. (plastik cerrah, dermatolog veya özel olarak eğitilmiş bir doktor).