BİLGİ KAYNAKLARI

Kullanım şartları :

VIVACY Laboratories web sitesi, VIVACY Laboratories ürünleri hakkında genel halk için bir bilgi sitesidir. Lütfen danışmadan veya kullanmadan önce yasal bildirimi dikkatle okuyun. Bu yasal bildirimleri tamamen kabul etmiyorsanız, bu siteyi hemen terk etmeniz gerekmektedir. Bu site, VIVACY Laboratuvarlarının ürünleri hakkında genel bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. VIVACY Laboratories'in bu yasal uyarıyı uygun gördüğü şekilde değiştirebileceği ve bu nedenle onlara düzenli olarak danışmanızı tavsiye ettiğimiz konusunda bilgilendirildiniz. Bu değişiklikler, çevrimiçi olduklarında yayınlanmış sayılır ve bu nedenle, siteye gönderildikten sonra erişirseniz bunları kabul ettiğinizi düşünürüz. Bu sitenin kullanımı hiçbir durumda bir doktora veya uzman bir uzmana danışmaktan muaf değildir. VIVACY Laboratuvarları, bu sitedeki bilgilerin doğruluğunu sağlamak için çaba sarf eder, bu içerik, içeriği herhangi bir zamanda ve bildirimde bulunmadan düzeltme hakkını saklı tutar. Laboratoires VIVACY, bir üçüncü tarafın (izinsiz giriş, virüs) tamamının veya modifikasyonun olmamasını garanti edemez. Hiçbir koşul altında VIVACY Laboratuarları, bu bilgi sitesinin kullanılabilirliğinden veya kesintisinden kaynaklanan doğrudan veya dolaylı zararlardan sorumlu tutulamaz. Laboratoires VIVACY, herhangi bir hata, ihmal veya Laboratoires VIVACY'ın herhangi bir hata yapmadığı sürece sitede yer alan bilgilerden sorumlu tutulamaz. VIVACY Laboratuarlarının toplayacağı bilgiler, kullanıcı tarafından sağlanan bir e-posta adresinin gönüllü olarak kayıt edilmesinden kaynaklanmaktadır, bu da onun belgeleri almasına veya herhangi bir konu hakkında bilgi almasına izin vermektedir. Bu bilgiler asla üçüncü taraflara açıklanmayacaktır.

Diğer sitelere linkler :

VIVACY Laboratoires web sitesi www.vivacy.fr adresinde üçüncü taraf sitelere bağlantılar sunmaktadır. Bu bağlantılar, VIVACY Laboratuvarlarının bu sitelerin içeriği ve hizmetleri göz önünde bulundurulduğunda, uygun gördüğü bir zamanda ilgili sitelerle uyum içinde oluşturulmuştur. Laboratuvarlar VIVACY bu sitelerin içeriğinden ve kullanıcılar tarafından yapılabilecek kullanımdan sorumlu tutulamaz. VIVACY Laboratories web sitesinden bir bağlantı kurmak isteyen herhangi bir gerçek veya tüzel kişi öncelikle izin başvurusunda bulunmalıdır. Ayrıca, www.vivacy.fr sitesine bir bağlantı kurmak, Laboratoires VIVACY'nin önceden yetkilendirilmesini gerektirir.

Fikri mülkiyet

Www.vivacy.eu sitesine erişim size bu sitenin özel ve münhasır olmayan kullanım hakkı verir. Bu sitenin tamamı, telif hakkı ve fikri mülkiyet hakları ile ilgili olarak Fransız ve uluslar arası mevzuatın yanı sıra formunu (seçim, plan, materyallerin düzenlenmesi, verilere erişim araçları, organizasyonu ...), içeriğinin her bir öğesiyle ilgili olarak (metinler, logolar, resimler, vb.). Bu sitenin sayfalarında görünen bu içerikler, Laboratoires VIVACY'nin münhasır mülküdür. Önceden izin alınmaksızın kopyalama ve yeniden kullanma yasaktır. Bu sitenin içeriğinin kısmen veya tamamen, herhangi bir ortamda, herhangi bir satış, yeniden satış, yeniden iletim veya herhangi bir şekilde üçüncü taraflara sunulması gibi herhangi bir şekilde çoğaltılması, sunulması, yayınlanması veya yeniden yayınlanması yasak Bu yasağa uyulmaması, ihlal eden tarafın hukuki ve cezai sorumluluğuna maruz kalmaktan kaynaklanan bir ihlal teşkil etmektedir.

Siteye erişim

VIVACY Laboratuarları, kullanıcıların herhangi bir yükümlülük altına girmeksizin, www.vivacy.eu sitesine istedikleri zaman erişebilmelerini sağlamak için çabalar. Siteye erişim, bakım amacıyla kesintiye uğrayabilir. teknik de dahil olmak üzere herhangi bir başka nedenle, güncellemek. Laboratuvarlar VIVACY, herhangi bir sebepten dolayı sitenin kullanılamaması durumunda sorumlu tutulamaz. Bu şekilde tanımlanan yasal bildirimlere uyulmaması durumunda, VIVACY Laboratories bu siteye erişiminizi gecikmeksizin kısıtlama veya silme hakkına sahip olacaktır. Laboratoires VIVACY, bu siteyi ve kullanım koşullarını haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar.

En cas de non-respect des mentions légales ainsi définies, les Laboratoires VIVACY seront en droit de restreindre ou de supprimer sans délais votre accès à ce site. Les Laboratoires VIVACY se réservent le droit de modifier ce site et les conditions de son utilisation à tout moment sans préavis.

Kullanım şartları

Vivacy Laboratories, bu web sitesini bilgi ve iletişim amaçlı olarak sürdürmektedir. Bu web sayfası web sitenizin Kullanım Şartlarını içerir. Lütfen bunları görüntülemeden veya kullanmadan önce dikkatle okuyun. Bu Kullanım Koşullarını kabul etmiyorsanız veya onların hükümlerine uymuyor veya uymuyorsanız, Web Sitesini kullanamazsınız. Bu web sitesi, Laboratoires Vivacy'nin ürünleri hakkında genel bilgi için hazırlanmıştır. Bu web sitesinin kullanımı bir doktora veya uzmana danışmanızı gerektirmez. Laboratoires Vivacy, bu web sitesindeki bilgilerin doğruluğunu sağlamak için çabalar ve içeriği istediği zaman ve bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar. Bununla birlikte, Laboratuvarlar Vivacy, üçüncü tarafın (izinsiz giriş, virüs) değiştirilmesinin tamlığını veya yokluğunu garanti edemez. Vivacy Laboratories, bu web sitesi bilgilerinin kullanılabilirliğinden veya kesintilerinden kaynaklanan doğrudan veya dolaylı zararlardan sorumlu olmayacaktır. Ayrıca, Vivacy Laboratories, Laboratoires Vivacy'nin yanlış bir şey yapmaması durumunda sitede yer alan herhangi bir hata, eksiklik veya bilgi için sorumlu olmayacaktır. VIVACY Laboratuarlarının, kullanıcı tarafından sağlanan bir e-posta adresinin gönüllü olarak kaydedilmesinden alacağı bilgiler, bir broşür almasına veya herhangi bir konu hakkında bilgi almasına izin verir. Bu bilgiler üçüncü taraflara açıklanacaktır.

Diğer sitelere linkler

Size kolaylık sağlamak için, VIVACY Laboratuarları diğer çeşitli web sitelerine bağlantılar sağlayabilir. VIVACY Laboratuvarları, bu tür web sitelerini kontrol etmemekte ve onaylamamaktadır ve içeriklerinden sorumlu değildir veya bu tür web sitelerinde yer alan herhangi bir bilgi, veri, görüş, öneri veya beyanın doğruluğundan veya güvenilirliğinden sorumlu değildir. Lütfen şartları ve koşulları okuyun veya web sitenizi kullanın. Bu Kullanım Koşulları Laboratuvarlar VIVACY'nin web sitesi ve Laboratoires VIVACY'nin sunduğu hizmetler için geçerlidir. Bu web sitesine bağlı üçüncü taraflardan herhangi birine erişmeye karar verirseniz, kendi sorumluluğunuzdadır. VIVACY Laboratories herhangi bir zamanda herhangi bir link veya linkleme programını sonlandırma hakkını saklı tutar. VIVACY Laboratories, bu sitelerde yer alan herhangi bir materyal veya bilginin doğruluğu, geçerliliği ve yasallığı ile ilgili olarak, ifade ettiği ve ima ettiği tüm garantileri reddeder. VIVACY Laboratuarlarından bir bağlantı oluşturmak isteyen herhangi bir kişi veya kurum. Ayrıca, bu siteye bir bağlantı kurmak, VIVACY Laboratuvarlarının önceden yetkilendirilmesini gerektirir.

Web Sitesi Değişiklikleri ve Kullanılabilirliği

Laboratoires VIVACY, Hizmetlerin her zaman erişilebilir olmasını sağlamak için makul çaba gösterecektir. Ancak, teknik arızalar, rutin bakım veya diğer öngörülemeyen durumlar nedeniyle, kullanılabilirlik sınırlı olabilir ve Hizmetlerin sunulmaması nedeniyle Laborataires VIVACY sorumlu olmayacaktır. Laboratoires VIVACY, Hizmetlerin tümünü veya bir kısmını herhangi bir zamanda, bildirimde bulunmaksızın, değiştirme, askıya alma, durdurma veya erişimi kısıtlama hakkını saklı tutar./p>