IPN-LIKE, BENZERSIZ VE PATENT TEKNOLOJİ

2007 yılında, VIVACY Laboratuvarları, tıbbi ve estetik uygulamalar için özel özelliklere sahip yüksek performanslı ürünler tasarlamayı mümkün kılan gelişmiş hiyalüronik asit çapraz bağlama işlemi olan IPN-Like Teknolojisini patentlemiştir.


Tüm STYLAGE® monofazik çapraz bağlı enjekte edilebilen jeller, benzersiz viskoelastik özellikler ve üstün doku biyo-uyumluluğu ile karakterize olan IPN-Like Teknolojisine dayanmaktadır.


 

stylage ipn-like

IPN-LIKE TEKNOLOJİSİNİN AVANTAJLARI


YETKİLİ KALDIRMA KAPASİTESİ

Tüm STYLAGE® ürünleri, farklı estetik uygulamaları desteklemek için farklı dermal katmanlara enjeksiyon için dikkatle tasarlanmıştır. Jeller iki anahtar parametre ile karakterizedir

 

Her ürünün esnekliği, istenilen göstergeye göre optimize edilir. İnce çizgiler ve yüzeysel kırışıklıklar için daha düşük, derin kırışıklıklar veya daha kalın ciltler için daha yüksektir.

Her bir STYLAGE® jelin viskozitesi, amaçlandığı hedef dokunun yoğunluğuna uyacak şekilde uyarlanmıştır, bu da uzun ömürlü bir estetik geliştirmeye neden olur.

Böylece, çok yönlü STYLAGE® serisi, uygulayıcının her bir hasta için estetik etkiyi optimize etmesine izin verir.

BIODEGRADABLE ÜRÜNLER

STYLAGE® ürünleri, çapraz bağlanmış hiyaluronik asidin ultra şeffaf saydam bir jelinden oluşur. Jel biyolojik olarak uyumludur ve kolayca dokuya entegre olur. Kalıcı değildir, yani vücudun kendi mekanizması tarafından biyolojik olarak bozulur ve böylece zaman içinde doğal olarak yok olur.

* Ortalama ürün süresi, uygulayıcı tarafından kullanılan cilt tipi, enjeksiyon alanı, hastanın yaşam tarzı, enjeksiyon tekniği gibi birçok faktöre bağlıdır.

stylage ipn-like

ANTİOKSİDANLARIN FAYDALARI

Tüm STYLAGE® ürünleri sadece antioksidanlar, mannitol veya sorbitol ile formüle edilmiştir. Mannitol, çok çeşitli meyveler, sebzeler ve bitkilerde bulunan bir antioksidan maddedir. İlaç endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır ve enjekte edilen hiyalüronik asidin fiziko-kimyasal özelliklerini korumak için STYLAGE® jellerine dahil edilmiştir.

Koruyucu eylem

Deri dokusuna bir iğne yerleştirildiğinde, enflamatuar yanıt, enjeksiyon bölgesinde serbest radikal üretici enzimlerin aktivasyonunu içerir. Bu reaktif moleküller enjekte edilen HA'ya saldırır ve genel yapısını bozmaya çalışır. Serbest radikal toplayıcı olan antioksidanlar, radikali bir diğerini oluşturmadan nötralize etme yetenekleri nedeniyle, serbest radikal reaksiyonlarından kaynaklanan hasarları azaltmada ve önlemede yardımcı olurlar. Jellerin bozulmasına karşı optimum direnç sağlarlar. Aynı zamanda, oda sıcaklığında depolanması sırasında ürünün şırınganın fiziko-kimyasal özelliklerinin stabilize edilmesine yardımcı olurlar.

Sorbitol, mannitol gibi, güçlü nemlendirme özelliklerinden dolayı kozmetik ve güzellik ürünlerinde uzun süre güvenle kullanılan bir antioksidan maddedir. STYLAGE® ürün serisine mannitol ile tamamlayıcı olan sorbitol, cildin hidrasyonunu ve esnekliğini iyileştirmek için özel olarak Laboratoires VIVACY tarafından geliştirilen bir dermal dolgu malzemesi olan STYLAGE® HydroMax formülasyonuna eklenmiştir. Çok higroskopik bir antioksidan olan sorbitol, cildin nemi korumak için su tutmasına yardımcı olur ve böylece sağlıklı ve genç görünmesini sağlar.

stylage ipn-like

ULUSLARARASI GÜVENLİK STANDARTLARINA UYGUNLUK

Tüm STYLAGE® ürünleri, Fransa'daki Laboratoires VIVACY tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. Laboratoires VIVACY'de ürün ve müşteri güvenliği büyük bir endişe kaynağıdır. Üretim, kalite kontrol, kalite güvencesi ve düzenleyici ekipler, bu hedefe ulaşmak ve tüm dünyada istikrarlı, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için birlikte çalışırlar. Laboratoires VIVACY, tüm STYLAGE® medikal cihazlarının üretimi için biyofarmentasyon ve hayvansal kaynaklı olmayan Avrupa Farmakopesi yüksek saflıkta medikal enjeksiyon dereceli hiyaluronik asit kullanıyor.

Tanınmış Avrupalı ​​üreticiler tarafından sağlanan titiz ham madde seçimi.

Her bir şırınganın özel eğitimli operatörler tarafından elle kontrol edilmesi.

Yasal otoritelerin ve tedarikçilerin düzenli denetimleri.

Üretim sürecinin niteliği.

Çalışma alanlarının kontrolü: ISO Sınıf 7 Temiz Oda, ISO 5 akışı.

Üst düzey personel eğitimi.